Jelita baranie 22/24 100Y - 91,5m

50,00 zł
Brutto

Jelita naturalne baranie zasolone 100 yardów (91,5 metrów).

  Bezpieczne zakupy

Bezpieczeństwo sklepu gwarantuje certyfikat SSL

  Szybka i bezpieczna wysyłka

Każde zamówienie jest starannie zabezpieczone i wysyłane do 24h

  Napotkałeś problem?

Zadzwoń! Chętnie pomożemy: 500-13-10-10

Naturalne jelita baranie, przeznaczone do samodzielnego wyrobu kabanosów, frankfurterek, kiełbasek wiedeńskich, parówek i wszelkich innych cienkich kiełbasek, stanowią idealny element dla pasjonatów domowej produkcji wędlin.

W przypadku jelit naturalnych baranich, szczególnie polecane są do przygotowywania produktów parzonych oraz parzono-wędzonych. Ich niekwestionowaną zaletą jest elastyczność oraz charakterystyczna kruchość podczas spożywania. Jelita są dokładnie oczyszczone i po krótkim namoczeniu nadają się bezpośrednio do użycia.

Do produkcji własnych wędlin niezbędna jest nadziewarka oraz lejek do kabanosów. W zależności od rodzaju przygotowywanego produktu, stosujemy odpowiednie mieszanki przypraw, takie jak przyprawa do parówek, przyprawa do kabanosów, przyprawa do frankfurterek, bądź korzystamy z indywidualnych przepisów, dodając zioła i przyprawy, takie jak pieprz czarny, czosnek, jałowiec mielony czy kminek mielony. Dzięki tym naturalnym jelitom baranim, każdy może stworzyć w domu wędliny o wyjątkowym smaku i jakości.

Przechowywać w chłodnym miejscu (2°C-14°C), nie zamrażać. 

Termin ważności - 2 lata. 

Wszystkie nasze produkty są sprzedawane pod nadzorem weterynaryjnym nr: PL 24651201 dzięki czemu masz pewność, ze nasz towar spełnia najwyższe wymagania jakości. 

Komentarze (0)

Produkty powiązane